Jsme zde

aby moderní technologie
sloužila ve prospěch lidí

Naší vizí je

vytvářet svobodomyslnou, energetizující
a prosperující firmu, která skrze své projekty
inspiruje, probouzí a vzdělává svět.

V každém
okamžiku

vytváříme prostředí, kde pozornost směřuje
ke smyslu, radosti a svobodě.


Milujeme techniku,
ale naše pozornost patří lidem

V Breezy vnímáme technologii jako prostředek k dosahování hodnotných cílů. Chceme, aby vaše ruce byly volné pro věci, na kterých opravdu záleží. Proto vytváříme aplikace, které vám budou sloužit a osvobodí vás od rutinní práce. Přestože milujeme techniku, naše pozornost patří především lidem.

S tímto přístupem dokazujeme konkurenci i ostatním firmám, že i přes naše neformální vztahy, chování a prostředí dokážeme odvádět skutečně skvělou práci a jsou za námi vidět výsledky.

poznej tým

Dopřednost

Odhodlání rozvíjet své znalosti a dovednosti. Být v kontaktu se svými zdroji, vytvářet tým, který nemá hranice v “jak” a přesto ctí hodnoty.

Není to jen firemní kultura, je to životní postoj. V Breezy vnímáme technologii jako prostředek k dosahování hodnotných cílů. Chceme, aby vaše ruce byly volné pro věci, na kterých opravdu záleží. Proto vytváříme aplikace, které vám budou sloužit a osvobodí vás od rutinní práce. Proto jsme vytvořili solidpixels. Proto se dílíme o naší znalosti skrze academy.

Představujeme solidpixels

desítky společností se denně spoléhá na naše služby a produkty

Není to jen firemní kultura, je to životní postoj. V Breezy vnímáme technologii jako prostředek k dosahování hodnotných cílů. Chceme, aby vaše ruce byly volné pro věci, na kterých opravdu záleží